خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

برخورداری از یک محیط دلنشین و راحت که دیدی خوب رو به مناظر اطراف داشته باشد، مزیتی قابل توجه برای یک منزل مسکونی است.

به ویژه برای آن دسته که ساکن شهرهای بزرگ و پرجمعیت هستند و شاید فرصت چندانی برای بهره بردن از فضاهای تفریحی عمومی نداشته باشند، این مسئله مهم‌تر هم می‌شود.

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

در مقابل خانه‌های ویلایی که از فضایی مناسب برخوردارند، آپارتمان‌های کوچکی هم هستند که شاید تمام سهم‌شان از چنین فضایی یک پاسیو، ایوانی کوچک یا حیاطی باشد که متعلق به تمامی ساکنان آپارتمان است.

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

اما باوجود این محدودیت‌ها، نباید دست روی دست گذاشت. حتی ساکنان این مکعب‌های بتونی چند طبقه هم می‌توانند با همیاری، صرف وقت و هزینه و البته چاشنی ذوق و سلیقه، فضایی سرسبز و زیبا برای استراحت خود و سایر اعضای خانواده فراهم کنند.

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

ایوان، حیاط و البته پشت بام منازل، از جمله فضاهایی است که می‌توان آنها را با اندکی تغییر به چنین محیطی تبدیل کرد. به همین دلیل شماری از ایده‌های جالب در این زمینه را برای‌تان گرد آوردیم که شاید راهنمای شما برای انجام چنین تغییر و تحولی باشند.

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

اگر کمبود جا بهانه‌ شما است، باید بدانید که گاهی یک نیمکت، چند گلدان و یک فضای کوچک بهترین نتیجه را دارد. تراس کوچک آپارتمان شما هم با کمی دست‌کاری به فضایی دنج و راحت تبدیل خواهد شد. پشت بام منزل از قلم نیفتد، با فرا رسیدن ایام تابستان، زمانی مناسب برای حضور بیش‌تر در چنین محیطی فراهم می‌شود. پس با کمی تغییر می‌شود استفاده‌ای بهینه‌تر از این فضا کرد. مجتمع‌های مسکونی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

خلاقیت در فضا سازی خارجی منزل

دکوراسیون داخلی چهارباغ
مولف: الهـــه اکبــری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.